Karafka i szklanki do whisky z bursztynem Legend - Insygnia

 Nowoczesna w formie karafka i dwie szklanki do whisky z kolekcji "Insygnia". Zdobione bursztynem i ręcznie wykonanym reliefem w metalu zwanym Britannia. W projekcie tym możemy umieścić indywidualne inicjały, herb rodowy lub logo. Natomiast naturalny bursztyn szlifowany to synonim ponadczasowej elegancji, w połączeniu z ręcznym wykonaniem tworzy niepowtarzalny, indywidualny design. Karafka może stać się unikatową dekoracją stołu i podkreślić wagę i przywiązanie właściciela do rodzinnych tradycji.

    Może stać się również oryginalnym, niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby. Eleganckie opakowanie i personalizacja sprawi, że karafka może zaimponować nawet najbardziej wymagającym koneserom mocniejszych trunków. Projekt i wykonanie jest naszą indywidualną inspiracją twórczą.

Kamień

Bursztyn od wielu lat cieszy się wielką popularnością i posiada swoich oddanych miłośników. To zastygnięta przed tysiącami lat żywica. Urzeka różnorodnością barw i odmian. Po przez uwięzione w nim rośliny i zwierzęta ma zaklętą w sobie historię. Ma wyjątkową moc, która pomaga łagodzić wiele dolegliwości, ale także działa na nasze otoczenie, oczyszcza je ze szkodliwej energii. Już w starożytności używany był, jako magiczny talizman. Kraj pochodzenia - Polska.

Materiały:

wysokiej jakości szkło kryształowe ręcznie wykonane (Bohemia i Krosno)

metal to britannia

bursztyn bałtycki

Wymiary:

Karafka wysokość - 29 cm, poj. - 850 ml

Szklanki wysokość - 9,5 cm, poj. - 240 ml