Kieliszki z ametystem do czerwonego wina

 

Oferujemy Państwu kieliszki do wina czerwonego z doskonale wyprofilowaną nóżką i odpowiednio wysoką czaszą, doskonale wyważone, perfekcyjnie wykończone, o nienagannej linii Krosno - Prestige. Dzięki  tym zaletom z pewnością podniosą  aromat i walory smakowe trunku. Wierzymy w to, że nasze kieliszki zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających i sprostają potrzebom koneserów win.

Przestrzenne zdobienie kieliszków od początku do końca wykonane ręcznie, w formie winorośli cechuje elegancja oraz unikatowy wygląd. Natomiast kamień ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian Kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli.  

Każdy przedmiot dla podniesienia rangi i prestiżu możemy spersonalizować poprzez grawerowanie i  umieszczenie inicjałów, logo  lub indywidualnej grafiki z życzeniami. Możemy również wykonać indywidualnie zaprojektowaną szkatułkę (skrzynkę) z logo lub grafiką.

 Kieliszki są zapakowane w karton z białą satyną.

Pojemność: 220 ml,

Wysokość: 181 mm,

Średnica :  87 mm