• Szklanka do whisky grawerowana. Imiona i inicjały.

  Szklanka do whisky grawerowana. Imiona i inicjały.

 • Szklanka do whisky grawerowana z grafiką.

  Szklanka do whisky grawerowana z grafiką.

szklanka do whisky grawerowana

Stylowe szklanki do whisky są wykonane z wysokiej jakości szkła Krosno o pojemności 250 ml.  Prezent grawerowany jest jednym z najbardziej osobistych podarunków jakimi można obdarować drugą osobę. Szklanka zachowuje ponadczasowość i zawsze tekstem przypominać będzie chwilę i okoliczności w jakich zostały wręczone. W przeciwieństwie do masowych prezentów, które już po niedługim czasie stają się bezimienne.

Wysokiej jakości technologia grawerowania laserem pozwala na dokładne wykonanie bardzo szczegółowego wzoru i najmniejszych elementów z ogromną starannością odwzorowanie projektu na szklankach. Grawer techniką laserową jest bardzo trwały, praktycznie niezniszczalny. Bez problemów można szklankę zmywać w zmywarce.

Sama personalizacja jest sprawą bardzo prostą. Wystarczy wybrać z przykładów grafikę i podać treść jaka ma być wygrawerowana, niezwłocznie wykonamy prototyp projektu i wyślemy do akceptacji. Czas od zamówienia do realizacji na terenie Zgorzelca może się zamknąć w ciągu kilku godzin, przy odbiorze osobistym. W dobie koronowirusa  na terenie Zgorzelca  możemy również zamówienie dostarczyć osobiście- gratis. Natomiast  zamówienie złożone  wysyłkowo do 10 godziny, może być wysłane tego samego dnia.

 • pojemność - 240 ml
 • wysokość   - 9,5 cm
 • Szklanka do whisky grawerowana oryginal seil

  Szklanka do whisky grawerowana oryginal seil

 • Szklanka do whisky znawca pięknych kobiet.

  Szklanka do whisky znawca pięknych kobiet.

 • Szklanki do whisky grawerowane. Najlepszy rocznik.

  Szklanki do whisky grawerowane. Najlepszy rocznik.