• Kieliszki do szampana grawerowane - inicjały.

    Kieliszki do szampana grawerowane - inicjały.

  • Kieliszki do szampana grawerowane - jubileusz 25 lecia.

    Kieliszki do szampana grawerowane - jubileusz 25 lecia.

kieliszki do szampana.

Stylowe kieliszki do szampana  są wykonane z wysokiej jakości szkła Krosno o pojemności 150 ml.  Prezent grawerowany jest jednym z najbardziej osobistych podarunków jakimi można obdarować drugą osobę. Kieliszek zachowuje ponadczasowość i zawsze tekstem przypominać będzie chwilę i okoliczności w jakich zostały wręczone. W przeciwieństwie do masowych prezentów, które już po niedługim czasie stają się bezimienne. Kieliszki do szampana grawerowane stają się niezbędnym elementem ceremonii ślubnych, jubileuszowych.  

Wysokiej jakości technologia grawerowania laserem pozwala na dokładne wykonanie bardzo szczegółowego wzoru i najmniejszych elementów z ogromną starannością odwzorowanie projektu na szklankach. Grawer techniką laserową jest bardzo trwały, praktycznie niezniszczalny. Bez problemów można szklankę zmywać w zmywarce.

Sama personalizacja jest sprawą bardzo prostą. Wystarczy wybrać z przykładów grafikę i podać treść jaka ma być wygrawerowana, niezwłocznie wykonamy prototyp projektu i wyślemy do akceptacji. Czas od zamówienia do realizacji na terenie Zgorzelca może się zamknąć w ciągu kilku godzin, przy odbiorze osobistym. W dobie koronowirusa  na terenie Zgorzelca  możemy również zamówienie dostarczyć osobiście - gratis. Natomiast wysyłkowo, zamówienie złożone do 10 godziny, może być wysłane tego samego dnia.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 20,3 cm
  • Średnica: 7 cm